Велика награда Мексика Формула 1 2019: Како гледати на ТВ-у и пренос уживо

Који Филм Да Видите?

Формула 1 прелази са истока на запад са Светским првенством возача 2019. године на ивици зашивања.

Луис Хамилтон биће шести пут крунисан за краља ако обезбеди 14 бодова више од Валттерија Боттас-а у Великој награди Мексика.

Ако Хамилтон победи у трци и освоји најбржи бонус поен у кругу, његов саиграч из Мерцедеса мораће да се пласира на подијум да спречи Хамилтона да слави у Мексико Ситију.

нова сезона Фортните датума

Иначе, Ферраријев грађански рат бруји са Себастианом Веттелом враћајући му понос другопласираним, док је врући Цхарлес Лецлерц морао да се задовољи седмим.

РадиоТимес.цом заокружује како можете овог викенда уживо да пратите све акције на ТВ-у, са пуним детаљима о програму Ски Спортс и Цханнел 4.

ТВ водич за Формулу 1 2019: Велика награда Мексика

Ливе фромАутодромо Херманос Родригуез, Мексико Сити

У колико сати се тренира Велика награда Мексика?

Датум: Петак 25. октобра - субота 26. октобра

Пренос уживо: Ски Спортс Ф1 од15 минута пре почетка сесије.

1. вежба: 16:00 (петак)

Вежба 2: 20:00 (петак)

Вежба 3: 16:00 (субота)

У колико сати се квалификује Велика награда Мексика?

Датум: Субота 26. октобра

Пренос уживо: Ски Спортс Ф1од 18:00 (по британском времену)

Квалификација: 7:00

Квалификациони детаљи: ТБЦ (Канал 4)

У колико сати је трка Велике награде Мексика?

Датум: Недеља, 27. октобра

Пренос уживо: Ски Спортс Ф1од 17:30 по британском времену

листови парадајза увијени

Пит Лане Ливе: 18:10

Трка: 19:10

Издвајамо: ТБЦ (Канал 4)

Ски Спортс Ф1 има уживо пренос сваке трке ове сезоне. Ако сте претплатник, можете да гледате путем ТВ пријемника или стримујете уживо помоћу Ски Ски апликација за мобилне уређаје и таблете.

Купци Скиа могу свом уговору додати комплетни спортски пакет за само 23 фунте месечно или одабрати појединачне спортове попут Формуле 1 тако да плаћате само оно у чему уживате.

Ако немате Ски, можете да гледате трку до краја САДА ТВ . Можете добити Пролазак дана Ски Спортса за 9,99 £, а седмична карта за 14,99 £ или месечна пропусница за 33,99 £, све без потребе за уговором.

супер ударац гта 5

Ко је освојио Велику награду Мексика у 2018. години?

Мак Верстаппен је освојио Гранд Прик Мексика 2018. године од другог места на мрежи.

Саиграч из Ред Булл-а Даниел Рицциардо повукао се из трке у Лапу 61 након што је стартовао на полу.

Календар трка Формуле 1 2019 и водич за ТВ покривање

Двојац Феррарија Себастиан Веттел и Кими Раикконен завршили су постоље, док је Левис Хамилтон завршио четврти, што се показало довољним да запечати титулу шампиона света у 2018.