Како гледати УК Сноокер Цхампионсхип 2021: ТВ канал и пренос уживо

Који Филм Да Видите?

Ово такмичење је сада затворено

Првенство Велике Британије у снукеру стигло је до четвртфиналне фазе, а предстоји меч петарде између Ронија О'Саливана и Кајрена Вилсона.

Победник меча ће неизбежно добити савет да освоји цео турнир с обзиром на број раних одлазака високог профила током трајања УК Цхампионсхип.

О’Саливен и Вилсон су једина два преостала играча међу 13 најбољих носилаца. Актуелни шампион Нил Робертсон, светски шампион Марк Селби и недавно бивши 1. тенисер света Џад Трамп су пали.

Турнир такође није прошао без контроверзи пошто је Шон Марфи осудио укључивање аматера на турнир након што га је избацио хонорарни Си Ђијахуи у првом колу.

Након меча, рекао је за ББЦ Радио 5 Ливе:Осећам се изузетно тешко због тога што сам изгубио од некога ко не би ни требало да буде у згради.

Актуелни шампион Нил Робертсон саосећао је са Марфијевим коментарима пре него што је и њега избацио са турнира играч аматер Џон Естли.

Бивши светски шампион Марк Вилијамс заспао је у својој столици усред окршаја са Ентонијем Хамилтоном да би продужио чудну и дивну недељу у свету снукера!

доноси вам све што треба да знате да бисте уживали у гледању турнира, укључујући време и распоред.

Како гледати УК Сноокер Цхампионсхип 2021 на ТВ-у и уживо

Извештавање о првенству Велике Британије у снукеру је лако доступно на Еуроспорт платформама, а ускоро ће бити известан део ББЦ-ја.

Многи корисници Ски Спортс-а ће већ имати укључен Еуроспорт у свој пакет.

Корисници који нису Ски Спортс могу се пријавити од само 4,99 фунти месечно или 39,99 фунти за целу годину.

Можете се претплатити на Еуроспорт Плаиер самостално или га додајте у своју претплату на Амазон Приме. Можете се чак и пријавити за бесплатне пробе за Еуроспорт и Амазон Приме, тако да можете уживати у њиховој покривености недељу дана без плаћања.

Од другог кола надаље (27. новембра), мечеви ће се такође приказивати уживо на ББЦ платформама укључујући ББЦ Тво, иПлаиер и Ред Буттон.

Коначни: недеља 5. дец

Да бисте управљали подешавањима е-поште, кликните овде.

да ли је нелегално смејати се у северној кореји

Када је првенство Велике Британије у снукеру 2021?

Почело је првенство Велике Британије у снукеру 2021 Уторак 23.11.2021 .

Такмичење ће трајати скоро две недеље, а кулминираће финалом Недеља 5. децембар 2021 .

За најновије вести и стручне савете о добијању најбољих понуда ове године, погледајте наше водиче за Црни петак 2021. и Сајбер понедељак 2021.

Новчана награда за првенство Велике Британије у снукеру 2021

У понуди је позамашан наградни фонд за првенство Велике Британије у снукеру. Ево потпуног ниског пада, укључујући бонусе за постизање највећег брејка:

победник:£ 200,000 Другопласирани:£ 80,000 Полуфинале:£ 40,000 Четвртфинала:£ 24,500 Последњих 16:£ 17,000 Последњих 32:£ 12,000 Последњих 64:£ 6,500 Највећа пауза:£ 15,000 УКУПНО:£ 1,009,000

Ко је освојио првенство Велике Британије у снукеру 2020.

Нил Робертсон је тријумфовао 2020. године након што је победио 1. тенисера света Џада Трампа у напетом финалу који је зауставио шоу.

Аустралијанац је узео одлучујући оквир за победу од 10-9 против свог цењеног противника након што је Трамп одбацио величанствену шансу да освоји титулу.

У последњем кадру, Трамп није успео да заврши лаку ружичасту боју, само су ружичаста и црна остала да освоји титулу. Његов промашај је отворио врата Робертсону да однесе победу.

Ако тражите нешто друго за гледање, погледајте наш ТВ водич или посетите наш Спорт центар за све најновије вести.