Супербоул је био сведок заиста смешних сцена док тимови траже историјске повратке.

Том Бради

Гетти Имагес

Супер Бовл је врхунски фестивал драме. Сваки преокрет, сваки окрет, једноставно значи немерљиво више него у било којој другој игри у спорту.

Канзас Сити Чифси и Филаделфија Иглси ће се надати да ће добро започети утакмицу уместо да се ослањају на велики повратак да се материјализује.

мала алхемија 2 песак

Чифси су отишли ​​на паузу на полувреме на Супербоулу ЛВ 2021. са 15 поена заостатка за преокрет.

Нису успели да узврате Тампа Беј Баканирсима, али да су били успешни, забележили би други највећи повратак у историји Супербоула.

Изузетно мали број тимова се вратио са значајне маргине у прошлости, са само једним тимом који се вратио са више од 10 поена у историји Супербоула.

Тај тим? Узвратили су са невероватних 25 поена. И водили су их, па... Прилично можете да претпоставите ко је водио напад без познавања тима или чак године...

ТВ ВЕСТИзаокружује приче о највећим повратцима на Супербоулу у историји.

Највећи повратак на Супер Боул у историји

Супер Бовл ЛИ (2017) је био поприште највећег повратка у историји Супер Бовла.

најпопуларнија Шекспирова драма

Атланта Фалконси су до полувремена водили са 28-3 против Њу Ингланд Патриоса Тома Бредија. Неколико статистичких сајтова им је дало 99,5 одсто шансе за победу.

Оно што се следеће догодило ће живети у срамоти и биће потребно заиста запањујући напор да се постигне.

Брејди је додао тачдаун резултату 28-9 у последњој четвртини – Фалконси су и даље били чврсти фаворити.

Тада је Брејди доказао своје ГОАТ акредитиве са четири гола у четвртој четвртини и изједначио на 28-28.

шта је 222 значи

Утакмица је отишла у продужетке, Патриоти су добили лопту, Патриоти су постигли тачдаун и остало је историја.

Брејди је преокренуо заостатак од 28-3 и победио 34-28 после продужетка. Запањујуће.

је ореол бесконачно слободан

Осим ЛИ, највећи повратци су били релативно питоми послови.

На Супербоулу ЛИВ 2019. Чифси су се вратили са 10 поена мање и победили Сан Франциско 49ерсе.

У Супербоулу КСЛИКС, Њу Ингланд Патриотси су се вратили са 10 поена против Сијетл Сихокса.

Њу Орлеанс Саинтси су се вратили са 10 бодова мање и победили Индијанаполис Колтсе.

Пети и последњи двоцифрен повратак уследио је када су Вашингтон Редскинси узвратили заостатку од 10-0 у првој четвртини против Денвер Бронкоса.

Ако тражите нешто друго за гледање, погледајте наш ТВ водич или Водич за стриминг , или посетите наш Спорт центар за све најновије вести.