Колико је сати Гранд Натионал на ТВ-у?

Колико је сати Гранд Натионал на ТВ-у?



Где и када гледати?

Велики национални ће се емитовати уживо на ИТВ у 17:15 на Субота 14. априла .



Реклама

Извештавање о самом догађају почиње у четвртак 12. априла у 14:00, где ће вам водитељи Ед Цхамберлин и Францесца Цумани донијети све трке које воде до главног догађаја.

Сер АП МцЦои, Луке Харвеи и Мицк Фитзгералд пружиће стручну анализу трка у десет сати преноса уживо током три дана трка.



Ово је тек друга година како се трке емитују на ИТВ откако су преузели владавину од Канала 4 у оквиру четворогодишњег споразума.

Далеко од ИТВ-а, трке такође можете преносити Рацинг УК .

Комплетна листа стримера доступна је на Веб сајт Гранд Натионал овде .



Како доћи до улазница?

Желите ли угодити времену и упутити се ка Аинтрее-у? Да бисте добили карте, идите на Веб сајт Гранд Натионал . Улазнице почињу од 29 фунти за Фестивал Зоне, а још увек постоји ограничен број.

Где Аинтрее?

Тркалиште Аинтрее је укључено Пут Ормскирк у Ливерпулу . Ако путујете јавним превозом, најближа станица је Аинтрее која је насупрот тркалишту.

Ко су фаворити?

АНИБАЛЕ ФЛИ (Тренер: АЈ, џокеј: непознат)

Победница Падди Повер Цхасе-а за Божић, Анибале Фли је у врхунској форми и креће у Гранд Натионал.

УКУПНИ ОПОЗИВ (тренер: В Муллинс, џокеј: непознато)

Први пут тркач у Аинтрее-у који је у децембру освојио Ладброкесов златни трофејни хендикеп.

БЛАКЛИОН (тренер: Н Твистон-Давиес, џокеј: С Твистон-Давиес)

Гранд Натионал је заузео 4. место у последњих неколико година, али је ове године оцењено са 9 кг

ТИГАР РОЛЛ (тренер: Г Еллиотт, џокеј: Д Русселл)

Млади тркач и победник трке на 4 м на фестивалу Цхелтенхам 2017.

МИНЕРАЛ РОЦЦО (тренер: Ј О’Неилл, џокеј: непознато)

Другопласирани у Цхелтенхам Голд Цупу 2017.

Ко су тркачи?

АНИБАЛЕ ФЛИ (Тренер: АЈ, џокеј: непознат)

УКУПНИ ОПОЗИВ (тренер: В Муллинс, џокеј: непознато)

БЛАКЛИОН (тренер: Н Твистон-Давиес, џокеј: С Твистон-Давиес)

ТИГАР РОЛЛ (тренер: Г Еллиотт, џокеј: Д Русселл)

МИНЕРАЛ РОЦЦО (тренер: Ј О’Неилл, џокеј: непознато)

СЕЕИОУАТМИДНИГХТ (Тренер: С Тхомсон, Јоцкеи: Б Хугхес)

ПОСЛЕДЊИ САМУРИ (тренер: К Баилеи, џокеј: Д Басс)

ЗЛАТО ПРИСУТНО (тренер: Н Хендерсон, џокеј: Н Де Боинвилле)

УНЦЕЛЛО ЦОНТИ (тренер: Г Еллиотт, џокеј: Д Јацоб)

ВИЦЕНТЕ (тренер: П Ницхоллс, џокеј: непознато)

САМО ЗНАМ (тренер: С Смитх, џокеј: непознато)

АЛПХА ДЕС ОБЕАУКС (тренер: М Моррис, џокеј: Р Блацкморе)

КАПЕТАН РЕДБЕАРД (тренер: С Цолтхерд, џокеј: С Цолтхерд)

ГАС ЛИНЕ БОИ (тренер: И Виллиамс, џокеј: Р Дунне)

МИЛАНСБАР (Тренер: Н Кинг, џокеј: Б Фрост)

ПРИЈАТНА ФИРМА (Тренер: В Муллинс, џокеј: непознато)

РАЗ ДЕ МАРЕЕ (тренер: Г Цромвелл, џокеј: Р Повер)

РЕГАЛ ЕНЦОРЕ (Тренер: Медена кугла, џокеј: Р МцЛернон)

СХАНТОУ ФЛИЕР (тренер: Р Хобсон, џокеј: Ј Бовен)

ХОЛАНДАН (тренер: Ц Тиззард, џокеј: Х Цобден)

СТАРИ ЦРВЕНИ ЛАВ (тренер: Д Пипе, џокеј: Т Сцудаморе)

БАИ ОФ ИЛЕС (Тренер: Р О’Сулливан, џокеј: К Валсх)

ЦАРЛИНГФОРД ЛОУГХ (тренер: Ј Киели, џокеј: непознато)

БЛЕСС ТХЕ ВИНГС (тренер: Г Еллиотт, џокеј: Ј Кеннеди)

БУИВИСЕ (Тренер: Е Виллиамс, џокеј: непознато)

ЦХАСЕ ТХЕ СПУД (Тренер: Ф О’Бриен, Јоцкеи: Ункновн)

ЗАВРШНИ ГЛАВА (тренер: Д Деннис, џокеј: непознат)

ХОУБЛОН ДЕС ОБЕАУКС (тренер: В Виллиамс, џокеј: Ц Деутсцх)

ЛОРД ВИНДЕРМЕРЕ (тренер: Ј Цуллоти, џокеј: Линцх)

ПЕНДРА (Тренер: Ц Лонгсдон, џокеј: непознато)

САИНТ АРЕ (Тренер: Т Георге, џокеј: непознат)

ВАЛСЕУР ЛИДО (Тренер: Х Де Бромхеад, џокеј: непознато)

ПРИЧА О РАТНИЦИМА (Тренер: П Ницхоллс, џокеј: С Бовен)

ДЕЧЈА ЛИСТА (Тренер: В Муллинс, џокеј: непознато)

ДОУБЛЕ РОСС (тренер: Н Твистон-Давиес, џокеј: непознат)

МАЈ (тренер: П Гриффин, џокеј: Н Сцхолфиелд)

САВРШЕН КАНДИДАТ (тренер: Ф О’Бриен, џокеј: непознат)

ПУТ ДО БОГАТСТВА (тренер: Н Меаде, џокеј: С Фланаган)

ВИРГИЛИО (Тренер: Д Скелтон, џокеј: непознато)

БЕЕВЕС (тренер: Ј Цандлисх, џокеј: непознато)

ТЕНОР НИВЕРНАИС (Тренер: В Виллиамс, џокеј: непознат)

Велики национални фестивал: ИТВ распоред 2018

Четвртак 12тхАприл - Покривање почиње у 14:00

13:45 - Стеепле Цхасе од Мерсеираил Манифесто Новице-а (1. разред)

14:20 - Тхе Доом Бар Анниверсари 4ИО Јувениле Хурдле (Гранд 1)

14:50 - Бетваи Бовл Стеепле Цхасе (1. разред)

15:25 - Препрека Бетваи Аинтрее (1. разред)

16:05 - Стеепле Цхасе Тхе Рандок Хеалтх Фокхунтерс-а (класа 2)

16:40 - Бетвеј црвени хендикеп у стилу Цхаепле Цхасе (3. степен)

Петак 13тхАприл - Велики национални дан дама - Покривање почиње у 14:00

14:20 - Препрека Цраббие-јевих најбољих новака (1. разред)

14:50 - Стеепле Цхасе од Бетваи Милдмаи Новицес (1. разред)

15:35 - ЈЛТ Меллинг Стеепле Цхасе (1. разред)

16:05 - Рандок Хеалтх Топхам Стеепле Цхасе (3. степен)

16:40 - Препрека Тхе Доом Бар Сефтон Новицес ’(1. разред)

Субота 14тхАприл - Покривање почиње у 14:00

14:25 - Препрека за новајлије Бетваи Мерсеи

15:00 - Стеепле Цхасе Тхе Доом Бар Магхулл Новицес (1. разред)

15:40 - Бетваи Хандицап Стеепле Цхасе (на списку)

16:20 - Препона стајера Рианаир (регистрована као Ливерпоол Хурдле) (1. разред)

Реклама

17:15 - Рандок Хеалтх Гранд Натионал Стеепле Цхасе (3. степен)