Вимблдон је у току са бомбардовањем акције која ће се преносити уживо преко ББЦ-а.
Реклама
Алл-Енгланд Цлуб ће преплавити навијачи који очајнички желе да упију највеће мечеве, док ће се милиони подесити из удобности властитог дома с Пимм-ом у руци.
- Вимблдон 2019: Како гледати мечеве на ТВ-у и пренос уживо на мрежи
РадиоТимес.цом доноси вам распоред за сваки дан турнира на Вимблдону за мушкарце, жене и парове.
Сваки дан проверите најновије информације.
да ли ће ратна зона добити нову мапу
Редослед игре у Вимбледону - 11. дан (петак, 11. јула)
ЦЕНТАР СУД - 13:00 ПОЧЕТАК
Новак Ђоковић в Роберто Баутиста Агут
Рафаел Надал против Роџера Федерера
Бр.1 СУД - 13:00 ПОЧЕТАК
направите своје нокте
Габриела Дабровски / Иифан Ксу в Барбора Крејцикова / Катерина Синиакова
Тимеа Бабос / Кристина Младеновић у Су-Веи Хсиех / Барбора Стрицова
Матве Мидделкооп / Зхаокуан Ианг против ТБД
Бр.3 СУД - 11:00 ПОЧЕТАК
Јамие Делгадо / Јонатхан Марраи в Ксавиер Малиссе / Мак Мирнии
Јаццо Елтингх / Паул Хаархуис в Грег Руседски / Фабрице Санторо
Цара Блацк / Мартина Навратилова в Ива Мајоли / Магдалена Малеева
СУД 5. - 11:00 ПОЧЕТАК
Емма Наварро в Дариа Снигур
Диане Парри в Алека Ноел
Камилла Бартоне / Оксана Селекхметева против ТБД
СУД 8 - 11:00 ПОЧЕТАК
зашто је 666 лош број
Саваннах Броадус / Абигаил Форбес в Алина Цхараева / Анастасиа Тикхонова
Јонас Форејтек / Јири Лехецка в Схунсуке Митсуи / Кеисуке Саитох
Аубане Дрогует / Селена Јаницијевиц у Јоанна Гарланд / Сохиун Парк
СУД 12 - 11:00 ПОЧЕТАК
Марион Бартоли / Даниела Хантуцхова против Цонцхита Мартинез / Барбара Сцхетт
Артхур Фери / Тоби Самуел в Брандон Накасхима / Валентин Роиер
Мари Јое Фернандез / Аи Сугииама в Анне Кеотхавонг / Арантка Санцхез Вицарио
Мартин Дамм / Тоби Кодат в. Јацоб Феарнлеи / Цоннор Тхомсон
ТВ серија изгубљени симбол
СУД 14. - 11:00 ПОЧЕТАК
Дилан Алцотт / Анди Лаптхорне против Који Сугено / Давид Вагнер
Диеде Де Гроот - Кготхатсо Монтјане
Степхане Хоудет / Ницолас Пеифер против Алфие Хеветт / Гордон Реид
Сабине Еллерброцк / Кготхатсо Монтјане в Марјолеин Буис / Гиулиа Цапоцци
СУД 15. - 11:00 ПОЧЕТАК
Степхане Хоудет в Густаво Фернандез
СУД 17 - 11:00 ПОЧЕТАК
Схинго Куниеда против Стефана Олссона
Аниек Ван Коот в Иуи Камији
Густаво Фернандез / Схинго Куниеда против Јоацхим Герард / Стефан Олссон
Диеде Де Гроот / Аниек Ван Коот в Иуи Камији / Јорданне Вхилеи
СУД 18. - 11:00 ПОЧЕТАК
Божја рука (филм)
Схинтаро Моцхизуки против Мартина Дамма
Царлос Гимено Валеро в. Харолд Маиот
Полина Кудерметова / Гиулиа Морлет в Фуна Козаки / Амарисса Киара Тотх
Лиам Дракл / Говинд Нанда в Схинтаро Моцхизуки / Холгер Витус Нодсков Руне
ДА СЕ ОРГАНИЗУЈЕ
РекламаВеслеи Коолхоф / Квета Песцхке у ТБД
Цолин Флеминг / Росс Хутцхинс в. Фернандо Гонзалез / Себастиен Гросјеан